Šport

Bodovali sme u posledného

Po stretnutí vo Vyhniach sme opäť hrali na ihrisku súpera. Náš súper Kosorín je na poslednom mieste a v predchádzajúcich deviatich kolách ešte nezískal ani bod.

Na ihrisko Kosorína sme išli pre plný bodový zisk a nakoniec sa tak aj stalo. I keď súper v tomto ročníku disponuje slabším kádrom, na ihrisku to v prvom polčase vidieť nebolo. Začali sme veľmi ľahkomyselne zrejme vo vedomí, že súper sa porazí sám. Až po 15 minútach sme sa pokúsili ohroziť brankára domácich, ale ani Demko, ani M. Kliman ho slabými strelami neprekonali. Až v 31. min. DEMKO sa dostal k lopte, ktorú mu posunul po hlavičkovom súboji s domácim brankárom Fehérpataky a pre neho už nebolo problémum poslať ju do opustenej bránky - 0:1. V 33. min. sa domáci dožadovali pokutového kopu za ruku Rozemberga vo vlastnej šestnástke, rozhodca však správne nepískal. Do konca polčasu sa hral nezáživný futbal a brankára domácich sme vážne neohrozili. Druhý polčas sme začali neurovnane, ale už sa začala prejavovať kondičná aj herná prevaha nášho mužstva. Vpredu sme hrali odvážnejšie a útočili sme často i 4-5 hráčmi. Do zálohy prišiel Leba za P. Zliechovca. V 60. min. Fehérpataky vybojoval v strede ihriska loptu, potiahol ju až k pokutovému územiu, kde ju prihral KAČÁKOVI a ten opäť do prázdnej bránky zvyšoval - 0:2. Neprešlo ani celých 5 minút a už to bolo 0:3. DEMKO využil nedorozumenie domáceho brankára a stopéra a popri brankárovi nezaváhal. Po tomto góle sa už domáci nezmohli na väčší odpor a i keď pred koncom brankár Strelka vyrážal tvrdú strelu domácich z priameho kopu, naše mužstvo dohrávalo pohodlnou kombináciou a nepremenilo niekoľko sľubných možností (Kačák, Fehérpataky, A. Kliman, Rybár). V 75. min. ešte striedal J. Zliechovec, ktorý nahradil hrajúceho trénera Šimku. Dorastenci svoj zápas s Lutilou neodohrali. Súper sa odhlásil zo súťaže.

| Autor: Marian Jasenák | Vydané dňa 09. 10. 2011 | 2177 prečítané | Informačný e-mailVytlačiť článok