Šport

Aj v II. kole neúspešne.

V II. kole nastúpili naši futbalisti po prvýkrát v novej sezóne pred vlastnými fanúšikmi. Na ihrisku chceli potvrdiť, že výsledok z prvého kola z Voznice ich nedeprimoval a i napriek maródke v mužstve zabojujú o dobrý výsledok.

Zápas sa začal nešťastne pre Jána Rozemberga, ktorý už v 4. minúte musel ísť z ihriska pre zranenie. Na ihrisko nastúpil hrajúci tréner Šimko. V 7. minúte vyšla domácim akcia, keď Demko po vhadzovaní M. Klimana a peknej prihrávke Rybára z 5 metrov prekonal brankára hostí. Zdalo sa, že domáci týmto gólom zaskočili hostí, ktorí sa do 25. minúty iba bránili. Domáci ich pritlačili k vlastnému pokutovému územiu a najväčšie šance nevyužili Horváth s Demkom pri samostatnom nájazde na brankára súpera, Fehérpataky, ktorý z dvoch krokov prestrelil, a opäť Horváth, ktorý prekonal aj brankára, ale obranca vyhlavičkoval z bránkovej čiary. Za nevyužité príležitosti prišiel trest, keď z nenápadného protiútoku hostia dosiahli gól a do konca polčasu prebrali iniciatívu. Po hrubej chybe stopéra domácich dosiahli v 42. min. tretí gól a tak do šatní išli domáci so sklonenými hlavami. V druhom polčase domáci chceli striedaním zmeniť priebeh stretnutia, nie veľmi sa im však darilo. Opäť nepremenili niekoľko ponúkajúcich sa príležitostí. Až v 71. min. po dobre rozohratom priamom kope Marian Kliman trafil po zemi zpoza pokutového územia dolný roh súperovej brány a znížil na 2:3. To však bolo zo strany domácich všetko. Hostia aj pomocou zdržiavania, čo rozhodca nie dôsledne trestal a častým striedaním narušili domáci tlak a tak si šťastne odniesli všetky body. Po dvoch kolách je naše mužstvo na 12. mieste bez zisku bodu a so skóre 4:6, čo sa nečakalo. Na čele je nováčik z Veľkej Lehoty, ktorý oba zápasy vonku vyhral a má 6 bodov.

| Autor: Marian Jasenák | Vydané dňa 14. 08. 2011 | 2749 prečítané | Informačný e-mailVytlačiť článok
* NOVINKY
15.02.2014: Cena vodného a stočného
Vážený zákazník, dovoľujeme si Vám oznámiť aktuálne ceny vodného a stočného.
Vodné: 1,3200 EUR/m3
Stočné: max. cena 1,3381 EUR/m3
Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Obecný úrad

01.09.2013: Úpravy na redakčnom systéme.
V rámci skvalitnenia poskytovaných informácii bude v nasledujúcich týždňoch prebiehať úprava používaného redakčného systému a oprava doteraz zistených chýb. Za dočasné výpadky niektorých častí stránky sa vopred ospravedlňujeme.

Admin
*Kalendárium
Dnes je :

Meniny :

*Prihlásenie

.....:::::::::: 2007 Obec Bzenica - KAHÚN Ján, powered by phpRS ::::::::::.....