Šport

Otočili sme vývoj stretnutia

V 11. kole Oblastného majstrovstva sme po dvoch stretnutiach vonku privítali druhý celok tabuľky - Hornú Ves. Horná Ves sa prezentuje výborným futbalom a taký predviedla v I. polčase aj na našom ihrisku.

Po dvoch kolách, ktoré sme odohrali na ihriskách súperov (Vyhne, Kosorín) sme privítali na domácom ihrisku mužstvo z kategórie najsilnejších a to poznačilo priebeh stretnutia. Prispelo k tomu aj okýptené zloženie nášho mužstva. Už v 7. minúte sa presadil súper cez stred našej obrany a i napriek snahe brankára Strelku zaznamenal vedúci gól hostí - 0:1. To otupilo snahu nášho mužstva a tak súper po rohovom kope v 34. minúte zaznamenal aj druhý úspech - 0:2. Zdalo sa, že je o osude stretnutia rozhodnuté. Hostia pôsobili suverénne a naše mužstvo akoby rezignovalo, keď sme nevyužili ani niektoré dobré situácie (Kačák, Demko). Do druhého polčasu nastúpil Fehérpataky miesto Lebu a už v 47. minúte sa presadil, keď na pravom okraji súperovho pokutového územia odzbrojil súpera a po jeho prihrávke skóroval Michal KAČÁK - 1:2. Príchod Fehérpatakyho bol pre domáce mužstvo ako pokropenie živou vodou. V 62. minúte vo vzdušnom súpoji na značke pokutového kopu bol Fehérpataky zrazený obrancom hostí a rozhodca nekompromisne ukázal na značku pokutového kopu. K lopte sa postavil Lukáš RYBÁR a bezpečne poslal loptu do súperovej siete - 2:2. To už naše mužstvo zacítilo šancu a bojovalo o víťazstvo. Súper akoby kondične vypadol a naši futbalisti dobýjali bránku súpera. Rozhodujúci gól sme dosiahli v 73. minúte, keď M. Kliman nádherne ocentroval do pokutového územia súpera, kde našiel hlavu Jána FEHÉRPATAKYHO a ten poslal loptu nezadržateľne do siete súpera - 3:2. Príchod Fehérpatakyho na hraciu plochu sa ukázal ako rozhodujúci pri našom víťazstve. Pred koncom stretnutia prišli na hraciu plochu ako taktické striedanie aj Zliechovec Pavel a Balko. Posledné minúty naše mužstvo už iba kontrolovalo vývoj a takticky udržiavalo už takmer stratené víťazstvo. Naši dorastenci zavŕšili jesennú časť víťazstvom na ihrisku Dolnej Ždane 1:3 gólmi Meliša 2x a Horvátha.

| Autor: Marian Jasenák | Vydané dňa 16. 10. 2011 | 2738 prečítané | Informačný e-mailVytlačiť článok
* NOVINKY
15.02.2014: Cena vodného a stočného
Vážený zákazník, dovoľujeme si Vám oznámiť aktuálne ceny vodného a stočného.
Vodné: 1,3200 EUR/m3
Stočné: max. cena 1,3381 EUR/m3
Uvedené ceny sú vrátane DPH.

Obecný úrad

01.09.2013: Úpravy na redakčnom systéme.
V rámci skvalitnenia poskytovaných informácii bude v nasledujúcich týždňoch prebiehať úprava používaného redakčného systému a oprava doteraz zistených chýb. Za dočasné výpadky niektorých častí stránky sa vopred ospravedlňujeme.

Admin
*Kalendárium
Dnes je :

Meniny :

*Prihlásenie

.....:::::::::: 2007 Obec Bzenica - KAHÚN Ján, powered by phpRS ::::::::::.....